Jdi na obsah Jdi na menu
 


Historie 2012

 

Dne 22.12.2012 jsme uspořádali rádoby závody. Naši psovodi jsou ještě v plenkách a kasa zcela prázdná tak jsme pojali závody po svém.
Celý půlrok co kynologická organizace existuje, vysvětlujem našim psovodům, jak by pes měl zdolávat překážky, proto jsme se rozhodli,že z 90% tyto překážky budou zdolávat psovodi sami. Na vlastní kůži si museli vyzkoušet, jak je těžké zdolávat namrzlou kladinu.O srandu a sem tam nějakou modřinu nebyla nouze.
Také jsme přizvali děti se svými voříšky a ve věku od 6 do 18 let se jich zúčastnilo 9.
Velmi nás potěšilo, že pozvání přijali kynologové z Kynšperku, Chebu a Ostrova. Závodů se také zúčastnil vynikající figurant Ráďa Horák, který určitě žádnou srandu nezkazí.
Věříme, že až se naše kasa díky sponzorům naplní, zorganizujeme závody dle zkušebních řádů na slušné úrovni. Za fotografie z akce patří náš dík Jardovi, pro odkaz na fotogalerii klikněte "
zde"
 
11.11.2012 dnes u nás proběhly zkoušky dle NZŘ posuzovat k nám přijel z Chomutova pan Josef Prášil, přes nepřízeň počasí bohužel po stopách začalo pršet a do konce zkoušek nepřestalo, i tak jsme obsadili 4 x kategorii ZZO, 1 x ZM, 1 x ZVV1 a 1 x ZVV2, i přesto že jsme všem drželi moc palce se nepovedla jedna zkouška ZZO a jedna ZM ( příště to jistě vyjde), za náš klub gratulujem ke složené zkoušce ZZO Jindřišce Kumpoltové s fenou Sheilou a Jiřímu Patakovi ke složené ZVV1 se psem Nagy z kmeneČeroký. Poděkování patří i panu rozhodčímu za profesionální přístup i figurantovi Pavlu Černému a už teď se těšíme na další akce v roce 2013.
 
18.8.2012 dnes jsme pořádali zkoušky KJ Brno, celkem se zůčastnilo deset pejsků ve třech kategoriích 6 x ZOP, 2 x ZPU-1 a 2 x ZPU-2 i co se týče psů jsme měli zajímavé zastoupení odšikovného křížence přes malé šiperky dále pak německý ovčák celočerný, vlkošedý i znakatý nesmíme opomenout i erdelteriéra,dobrmana a rotvajlera, k pohodě na zkouškách přispěl jistě i pan Stanislav Urianek svým profesionálním přístupem, výkony psů i psovodů a koneckonců všech co se podíleli na zabezpečení zkoušek a zázemí nutno ocenit, v pekelném vedru které panovalo užod rána se všem podařilo své zkoušky úspěšně složit některým na známku výborná jiným o trochu hůře i tak obrovská gratulace, na fotky z průbehu zkoušek se můžete podívat "zde" a nebo také "tady" Gratulace od všech členů našeho klubu míří i knašemu zastoupení na zkouškách a jde o Jindřišku Kumpoltovou se svou fenou Scheilou která ve svém věku 11 let složila svou první zkoušku z výkonu (ZOP), a Janu Hiklovi s fenou Quandou k splnění zkoušky ZOP na velmi dobře ve věku psa 10 měsíců, gratulujeme a do dalšího výcviku hodně štěstí jak psům tak psovodům.